Hizmetler

English Kids Academy Kurumlara aşağıdaki hizmetleri vermektedir;

Sınıf Öğretmenleri İle İngilizce Eğitim Hizmeti - English Kids Academy olarak bizler sınıf öğretmenlerininde iyi bir eğitim ve sürekli bir danışmanlık hizmeti alırlarsa, teknolojininde yardımı ile en az İngilizce branş öğretmenleri kadar iyi İngilizce eğitim verebileceklerine inanmaktayız. Bizimle aynı fikirde olan kurumların mevcut sınıf öğretmenlerini eğitiyor, onlara hem yazılım hemde danışmanlık hizmeti vererek öğrencilerine kaliteli bir şekilde tam zamanlı İngilizce eğitim vermelerini sağlıyoruz.

Branş Öğretmeni +Sınıf Öğretmenleri ile İngilizce Eğitim Hizmeti - Bünyelerinde yarı zamanlı bir branş öğretmeni bulunduran ancak İngilizce ders saatini tam zamanlıya çıkartmayı amaçlayan, veya hali hazırda tam zamanlı bir branş öğretmeni ile yola devam eden ancak İngilizce eğitimini daha kurumsal ve daha  verimli hale getirmek isteyen eğitim kurumlarına danışmanlık hizmeti veriyoruz.

İngilizce Branş Öğretmeni Temin Hizmeti - Kurumunda bir İngilizce branş öğretmenine ihtiyaç duyan ve bu ihtiyacını profesyonelce karşılamak isteyen kurumlara bir branş öğretmeni temin ediyoruz.

Veli Destek Hizmeti - Çocuğuna yabanci dil öğretmek adına desteğe ihtiyaç duyan velilerimize "English Kids Academy Bireysel Yazılımı" ile destek oluyoruz.