English Kids Academy İle Güvenilir Danışmanlık

<h4>Çocuklarınızı Eğitimde Yeni Yöntemlerle Tanıştırın<h4/>

Çocuklarınızı Eğitimde Yeni Yöntemlerle Tanıştırın

10 Ocak 2023
<h4>Erken Yaşta İngilizce Eğitimi</h4>

Erken Yaşta İngilizce Eğitimi

17 Ocak 2023

English Kids Academy İle Güvenilir Danışmanlık

<h4>English Kids Academy İle Güvenilir Danışmanlık<h4/>

İngilizcenin öneminin farkında olan her okul, öğrencilerine kaliteli bir dil hizmeti vermeyi ister. Özellikle çocukların dil gibi yetenekleri en kolay öğrenebildiği yaşlarda bu daha önemlidir. Bu yüzden okul öncesi eğitimlerin verildiği kreşlerde ve anaokullarında mutlaka bilinçli ve öğrencileri memnun edecek şekilde İngilizce dersi verilmelidir.

Bu konuda danışmanlık hizmeti veren başarılı firmalardan biri de English Kids Academy’dir. Okul öncesi İngilizce eğitim veren ve vermek isteyen okullara danışmanlık yapan bu akademi, birçok okula ve öğrenciye dokunarak onların İngilizce becerilerini arttırmıştır. İngilizce anaokulu ve ingilizce kreş eğitimi veren her okul için eğitim veren akademi, ülkenin her yerine hizmet verir.

English Kids Academy Ne Yapar?

English Kids Academy, 2013 senesinde kurulan ve bu tarihten beri İngilizce anaokulu ve ingilizce kreş öğretmenlerine ve öğrencilerine hizmet veren danışmanlık merkezlerinden biridir. Öğretmenlerine belirli bir düzen ve programa oturtulmuş eğitimleri verdikten sonra onların yıl boyunca takibini ve raporlamasını yaparak eğitim yılı sonunda öğretmenlerine sertifika verirler. Bu sertifika ülkemizin her yerindeki okullarda geçerliliği olan bir sertifikadır.

Bu eğitimle öğretmenler önce neyi öğreteceklerini kavrarlar ardından da nasıl öğreteceklerini öğrenirler. Bu sayede dersler çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli geçer. Öğretmenlere verilen bu danışmanlığın yanı sıra öğrencilere de isteğe göre online dersler ve eğitimler verilir.

English Kids Academy’nin Sağladığı Yararlar Nelerdir?

English Kids Academy, okul öncesi ingilizce eğitim konusunda yeterli desteği ve danışmanlığı okullara ve öğrencilere verir. Bu sayede öğrenciler derslerde daha eğlenceli vakit geçirerek daha kolay öğrenirler. Aynı zamanda bu durum onların İngilizceyi sevmesini de sağlar.

Öğretmenler de nasıl öğretmeleri konusunda destek aldığı için öğrencilerine daha bilinçli ve verimli yaklaşırlar. Aynı zamanda öğretmenlere verilen bu sertifikaların ülkemizin her yerinde geçerli olması da öğretmenler için avantaj sağlar.

Online eğitim imkanının olması da bulunduğunuz yerin önemi olmaksızın bu hizmetten yararlanabileceğinizin göstergesi olur.

2-6 yaş arası çocuklar ve ilkokul öğrencileri için oldukça yarar sağlayan firma, şimdiye kadar yaklaşık 250 bin öğrenciye dokunmuştur.