English Kids Academy Sertifika Programı

<h4>Okul Öncesi Eğitimde İngilizce Öğrenmek<h4/>

Okul Öncesi Eğitimde İngilizce Öğrenmek

14 Mart 2023
<h4>English Kids Academy'de Kariyer Sahibi Olmak<h4/>

English Kids Academy’de Kariyer Sahibi Olmak

3 Nisan 2023

English Kids Academy Sertifika Programı

<h4>English Kids Academy Sertifika Programı<h4/>

İngilizce eğitimi, günümüzde oldukça küçük yaşlardan başlar. Bunun sebebi de küçük yaşlarda öğrenmenin daha kolay olmasıdır. Özellikle İngilizce eğitimi son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. English Kids Academy olarak firma da 2013 senesinden beri birçok kreşe ve anaokuluna danışmanlık hizmeti vererek kaliteli bir İngilizce eğitimi sağlar.

Birçok eğiticileri ile kurdukları sistemde öğrencilere online eğitim ve öğretmenlere de danışmanlık alma hizmeti sunarlar. Firma ile anlaşma yapan İngilizce kreş ve İngilizce anaokulu böylece ciddi bir İngilizce eğitim fırsatı yakalar.

English Kids Academy Sertifika Süreci

Eğitmen olmak isteyen adaylar, English Kids Academy güvencesiyle okul öncesi İngilizce eğitim veren okullarda İngilizce eğitim konusunda yeterli ve verimli hale gelebilmesi için bu yolu seçer. Sertifika süreci önce eğitimlerle başlar. Bu eğitimler için önce adayların İngilizce seviyeleri belirlenir. Bunun için de mülakata alınırlar. Mülakat sonucu seviyelerine göre eğitimler alırlar.

Eğitim videoları, ders videoları ve okullarda uygulamalı olarak staj eğitimi aldıktan sonra sınava girerler. Bu sınavı başarı ile tamamlayan İngilizce kreş ya da İngilizce anaokulu öğretmenleri, artık daha etkin ve hakim bir şekilde İngilizce dersleri verirler. Sertifikalar ülkemizin her yerindeki okullarda da kabul görür. Eğitim tamamlanıp, başarılı sonuç alınınca ortalama olarak iki hafta içerisinde sertifika adresinize gönderilir.

English Kids Academy Sertifika Sonrası 

Okul öncesi İngilizce eğitim veren birçok anaokulu ve kreş vardır. Özellikle 6 yaş öncesi çocukların İngilizce eğitimlerini bu yaşlarda olması daha avantajlı olacağı için veliler, dolayısıyla da öğretmenler buna yönelir. Bu sertifikayı alan eğitmenler çalıştıkları okulda öğrenciler için daha verimli ve kolay öğrenebilecekleri, eğlenceli İngilizce dersleri sunar. Bu da öğrencilerin öğrenme hızlarına ve derse olan sevgilerine yansır.

Aynı zamanda sertifikanın ülkemizdeki her okulda geçerli olması sebebiyle başka okullara yapılan başvurularda da işe yarar. Öğrenciler, eğlenceli oyunlarla, konulara uygun şarkılarla İngilizce telaffuzları ve anlamayı daha kolay öğrenmeye başlar. English Kids Academy 250 binin üzerinde öğrenciye bu şekilde ulaşarak onların İngilizce eğitimlerine katkı yapmayı başarmıştır.