English Kids Academy’de Kariyer Sahibi Olmak

<h4>English Kids Academy Sertifika Programı<h4/>

English Kids Academy Sertifika Programı

17 Mart 2023
<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitim

10 Nisan 2023

English Kids Academy’de Kariyer Sahibi Olmak

<h4>English Kids Academy'de Kariyer Sahibi Olmak<h4/>

İngilizcenin önemi tartışmasız olarak hem ülkemizde hem de dünyada kabul edilir. Birçok okulda, çocuklara İngilizce eğitimler verilmeye başlanır. Ancak bu eğitimler çoğu zaman yeterli olmaz. Okullar, ek destek alarak bu açığı kapatabilir. İngilizce öğrenimi en çok okul öncesi dönemde önemlidir, demek yanlış olmaz. Çünkü bazı konular ve alanlar daha küçük yaşlarda daha kolay kavranır. İngilizce de bunlardan biridir.

Okul öncesi İngilizce eğitim verilen en temel yerlerden biri elbette kreş ve anaokullarıdır. English Kids Academy İngilizce anaokulu ve aynı şekilde İngilizce kreş konularında okullara ve öğrencilere danışmanlık hizmeti verir.

Sınıf öğretmenlerine hizmet içi eğitimler verilerek aylık okul ziyaretleri, döküman destekleriyle rehberlik sağlanır. Bu sayede birçok okul ve 250 bine yakın öğrenci İngilizce eğitimi konusunda destek almış olmaktadır.

English Kids Academy Hizmeti Nedir?

English Kids Academy oldukça fazla okula ve birçok öğrenciye İngilizce eğitim danışmanlık hizmeti verir. Özellikle okul öncesi ve kreş öğretmenlere belirli sürede eğitim ve başarılı olunmasının ardından sertifika vererek, daha verimli ve etkin bir İngilizce eğitimi verilmesi sağlanır.

Okulların İngilizce kreş ile İngilizce anaokulu konusunda kendilerini geliştirmek istemesi durumunda danışmanlık hizmeti almasıyla öğretmenlere eğitimler verilmeye başlanır. Belirli bir zaman alan bu eğitimler sonrası öğretmenler daha başarılı şekilde öğrencilere eğitim verir.

Aynı zamanda ek olarak öğrenciler için de online okul öncesi İngilizce eğitim hizmeti alınabilir. Böylece 4-5 yaş arası çocuklar ve isteğe göre ilkokul çağındaki çocuklar da başarılı şekilde İngilizce eğitimi alabiliyor.

Nasıl English Kids Academy’de Çalışılır?

English Kids Academy, öğrencilerine ve öğretmenlere hizmet vererek onların İngilizce eğitimi konusunda gelişmesini sağlar. Aynı zamanda bu konuda eğitim verebilecek kişilerden biriyseniz, English Kids Academy ailesine de katılabilirsiniz. Bunun için web sayfasındaki iş başvuru alanına gelmeniz gerekir. Burada yer alan kısa iş başvuru formunu doldurarak, sizlere dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.

Gereken kriterlere uygun ve bu konuda yetenekliyseniz, olumlu olarak dönüş yapılmasının ardından siz de bu aileye dahil olabilirsiniz. Eğer okul öncesi dönem çocuklarıyla aranız iyiyse ve İngilizceniz de yeterli düzeydeyse, olumlu dönüşler alırsınız.