English Kids Acadey İle Yüksek Seviyeli İngilizce Eğitimi

<h4>Erken Yaşta İngilizce Öğrenmenin Önemi Nedir?<h4/>

Erken Yaşta İngilizce Öğrenmenin Önemi Nedir?

24 Nisan 2023
<h4>İngilizce Eğitim Hizmeti<h4/>

İngilizce Eğitim Hizmeti

15 Mayıs 2023

English Kids Acadey İle Yüksek Seviyeli İngilizce Eğitimi

<h4>English Kids Acadey İle Yüksek Seviyeli İngilizce Eğitimi<h4/>

English Kids Academy, okul öncesi eğitim faaliyetlerine destek olmak amacıyla açılmış bir kuruluştur. İstanbul’da faaliyet gösteren anaokullarına özellikle İngilizce eğitiminde verdiği destek sayesinde Türkiye’de sektörünün öncü ve lider kuruluşları arasına katılmayı başarmıştır.

Okul Öncesi İngilizce Eğitim

Çocuklarınız ilkokula başlamadan önce çeşitli bazı yeteneklerinin geliştirilmesi için anaokullarında okul öncesi eğitim almaktadırlar. Bu eğitimler sayesinde ilkokulda ve sonraki eğitim süreçlerinde eğitim süreçlerini daha başarılı şekilde geçirme şansına ulaşmaktadırlar.

Okul öncesi İngilizce eğitim, büyük başarıların anahtarı durumundadır. Verilen eğitim okul öncesinde olduğunda ve kaliteli temellere dayandırıldığında ilerleyen yıllarda İngilizce konusunda çocuklar herhangi bir zorluk yaşamadan büyük başarıları rahatlıkla elde edebilmektedirler.

English Kids Academy’nin uzman eğiticileri tarafından verilen eğitim, çocuklarınızın İngilizce anaokulu faaliyetleri kapsamında alabilecekleri en değerli ve kaliteli eğitimlerdendir. İngilizce konuşma, yazma ve anlama yeteneklerini belirli seviyeye çıkartmayı hedefleyen İngilizce anaokulu English Kids Academy, eğitim süreci tamamlandığında planlanmış müfredatı başarıyla tamamlamış bulunarak, çocuklarda istenilen eğitim değişikliklerini en iyi düzeyde sağlamaktadır.

En Az 350 Kelime Konuşma

English Kids Academy tarafından İngilizce kreş faaliyeti kapsamında anaokullarına verilen eğitim desteği ile anaokullarında okuyan öğrencilerin en az 350 kelimesi öğrenmesi garanti edilmektedir. İngilizce kreş eğitim faaliyetleri sayesinde çocuklar belirlenen hedeflere ulaşmaktadırlar.

350 kelimeyle birlikte cevaplandırılması gereken 20 önemli İngilizce soruyu rahatlıkla cevaplayabilecek bir seviyeye ulaşan çocuklar, günlük hayatta ihtiyaç duyacakları birçok cümleyi bu eğitim sayesinde kurabilmekte ve başlangıç düzeyindeki İngilizce eğitimlerini amaçlarına ulaştırmaktadırlar.

Velilere Yönelik Olarak Verilen Eğitim Desteği

English Kids Academy’nin uzman kadrosu, çocuklarınızın eğitimlerini anaokullarında verilen destekle üstlendikleri gibi talep etmeniz halinde kendi eğitim kuruluşlarında verilen eğitimlerle de üstlenmektedir. İngilizce kreşi olarak verilen eğitim faaliyetleri kendi binalarında veren kuruluşun velilerle yapacakları anlaşma, bu eğitimlerin satın alınmasının ön koşuludur.

Her yönüyle bir eğitim kuruluşu olarak çocukların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış bulunan English Kids Academy okulları, çocuklarınızın okul öncesi eğitimlerini sürdürürken kendilerine evlerinde hissetmelerine sağlayacak bir dekorasyon ve tasarımla yapılandırılmış binalarda bulunmaktadır.

English Kids Academy hizmetlerini yerinde görmek ve uzman kadrosuyla tanışarak hizmet detaylarını öğrenmek için sizleri ofislerimize bekliyoruz.