Okul Öncesi İngilizce Eğitiminde English Kids Academy Farkı

<h4>Küçük Yaşta İngilizce Eğitimi<h4/>

Küçük Yaşta İngilizce Eğitimi

1 Şubat 2023
<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim Danışmalığı Hizmetleri<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitim Danışmalığı Hizmetleri

24 Şubat 2023

Okul Öncesi İngilizce Eğitiminde English Kids Academy Farkı

<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitiminde English Kids Academy Farkı<h4/>

English Kids Academy, Türkiye’de faaliyet gösteren kreş ve anaokullarına okul öncesi İngilizce eğitimi desteği sağlayan bir özel kuruluştur. Özel bir müfredat programı dahilinde kreşlerdeki çocukların en az 350 kelime İngilizce öğrenmelerini garanti eden English Kids Academy, okul öncesi İngilizce eğitim programları sayesinde çocuklarınızın akranlarından birkaç adım öne geçmesine olanak sağlar.

Okul öncesi İngilizce eğitim sayesinde çocuklarınız ilköğretime başladıklarında İngilizce eğitimini zorlanmadan tamamlar ve başarılı olurlar.

English Kids Academy Ne Değildir?

English Kids Academy bir İngilizce anaokulu olmayıp anaokullarına yabancı dil eğitimi konusunda yardımda bulunarak yasal müfredat kapsamında anaokulu müfredatına paralel ve uyumlu bir programla anaokuluna kayıtlı çocukların İngilizceyi başlangıç seviyesinde de olsa önemli düzeyde konuşabilir düzeye getirmeye çalışan bir eğitim kuruluşudur.

İngilizce anaokulu olarak çocuklarınızın İngilizce öğrenmesini temin etmek için özellikli bir eğitim kuruluşu arıyorsanız bu takdirde kuruluşumuza başvurabilirsiniz. Bu yönde talebi bulunan velilerimizin taleplerini karşılıyor ve veliye yönelik olarak pazarladığımız English Kids Academy müfredatıyla kendi okullarımızda da çocuklarınızın ilkokul öncesi İngilizce eğitimi almasını temin ediyoruz.

English Kids Academy Ne Kazandırır?

İngilizce kreş faaliyetlerimiz Türkiye’de verilen ender yabancı kreş faaliyetlerindendir. Büyük öneme sahip bir faaliyet alanında verdiğimiz hizmet kalitesiyle geleceğin yabancı dil konuşan nesillerini yetiştirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

E.K.A kısaltmasıyla tanımladığımız müfredatımızın uygulanmasıyla çocuklarınız bir taraftan bir anaokulu öğrencisi olarak eğlenerek öğrenmekte, öğrenirken İngilizceyi de genel kazanımları arasına ekleyerek sonuçta önemli bir eğitim eksiğini gidermiş bulunmaktadırlar.

Eğlenirken İngilizce konuşma kabiliyetine ulaşan öğrencilerimiz sadece konuşmakla yetinmeyerek konuştuğunu anlama yetisi kazanarak gerçek manada bir lisana sahip olmayı başarmaktadırlar.

English Kids Academy Güvenilir midir?

Uzman ve gerekli eğitimlerini tamamlamış öğretmen kadromuz ile sunduğumuz eğitim faaliyetlerimiz, yasalara uygun olarak faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz binalardaki okullarımızda gerçekleştirilmektedir.
Çocuklarınızı her mevsim güvenle teslim edebileceğiniz okullarımızda tüm etkenler düşünülerek gerekli önlemler alınmış ve çocuklarınızın mutluluk içinde öğrenme süreçlerini tamamlayacağı tüm imkanlar oluşturulmuştur.

İngilizce kreş faaliyetlerimizin kapsamlı görselini web sayfamızdan inceleyerek merak ettiklerinizi telefonlarımızdan firmamızı arayarak sorabilirsiniz. Dilerseniz alacağınız eğitim türünü konuşmak için okullarımızı ziyaret ederek faaliyetlerimiz hakkında yerinde bilgi alabilirsiniz.