İngilizce Dili Ve Erken Dönem Öğrenimi

<h4>Çocuklarda Yabancı Dil Öğrenimi<h4/>

Çocuklarda Yabancı Dil Öğrenimi

28 Kasım 2022
<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitimi<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitimi

3 Ocak 2023

İngilizce Dili Ve Erken Dönem Öğrenimi

<h4>İngilizce Dili Ve Erken Dönem Öğrenimi<h4/>

Teknolojinin ve internetin gelişmesi ile birlikte dünya çok hızlı bir şekilde globalleşmektedir. Globalleşen bu dünyada İngilizce dili öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmiştir. Günümüzde herhangi bir konu hakkında bilgi sahibi olmak adına yapılan araştırmalarda en fazla kaynak İngilizce dilinde bulunmaktadır. İngilizce öğrenimi bu ve daha birçok sebeple oldukça önemlidir. İngilizce dilinin erken çocukluk döneminde öğrenilmesi çok büyük önem kazanmıştır.

Okul öncesi İngilizce eğitim için anaokullarında doğru ve iyi bir eğitim için English Kids Academy tarafından eğitim sağlanmaktadır. Öğrencilerin kendi sınıf öğretmenleri tarafından en iyi şekilde İngilizce dilini öğrenmeleri için, sınıf öğretmenlerine eğitim olanağı sunmaktayız. İngilizce anaokulu arayışında olan aileler için önemli bir seçim noktası olan öğrencilerin kendi sınıf öğretmenlerinden, İngilizce eğitim alabilme imkanlarına dikkat çekmek istiyoruz.

İngilizce Öğrenimi Çocukluk Döneminde Önemli midir? 

İngilizce dili farklı anadillere sahip olan en az iki insanın, ortak olarak konuşabilecekleri ve iletişim kurabilecekleri önemli bir dildir. İngilizce dili bilimin, teknolojinin temelini oluşturan bir dildir. Okul öncesi İngilizce eğitim alan bireyler İngilizce dili hem daha hızlı hem daha kolay hem de daha kalıcı olarak öğrenilmektedir. Günümüzde İngilizce dili daha çok çocukların ve gençlerin yöneldiği oyun sektöründe de gücü ele almış olan dildir.

E-spor faaliyetlerinin ilerlemesi ve bir meslek haline gelmesi, teknolojinin yaptığı atılımlarla değişen ve oluşan yeni mesleklerde de İngilizce önemli bir dildir. İngilizce anaokulu teması geleceğin yetişkin bir bireyinin gelişmesi için en büyük ve önemli adımlardan birini oluşturmaktadır. Birçok anne baba çocuklarının geleceğinde iyi bir meslek sahibi olmaları ve kendini iyi yetiştirmiş biri olmalarını önemsemektedir.

İngilizce kreş seçimi ile İngilizce eğitimini erken yaşta alan bireyler, İngilizce dilini kendileri ile aynı yaşta öğrenmemiş olan bireylerden çok daha önde olmaktadırlar. İngilizce dilini erken yaşta öğrenen kişiler için neredeyse anadili gibi İngilizce konuşan, okuyan, anlayan ve ileri dönemde tekrar İngilizce eğitimi almalarına gerek duymadan kalıcı bir öğrenme sağlanmaktadır.

İngilizce Eğitimi Veren Anaokulları 

İngilizce dilinin erken yaşlarda çocuklara öğretilmesi için en uygun yerler elbette İngilizce kreş temasına sahip olan anaokullarıdır. Anaokullarında verilen sosyal beceri geliştiren eğitimler ve dahası ile birlikte yabancı dil alanında İngilizce eğitimin de verilmesi çok önemlidir. Eğitimcilerin tamamı erken yaşta İngilizce dilinin öğrenilmesini desteklemektedirler.

Anaokullarında oyunlar, şarkılar ve çeşitli etkinlikler ile belirli bir sistem üzerinden İngilizce dilinin öğrenilmesi hem çok hızlı hem de çok kolay gerçekleşmektedir. English Kids Academy olarak İngilizce eğitiminin sınıf öğretmenleri tarafından uygun yöntem ile en iyi şekilde öğretilmesi amaçlanmıştır.