İngilizce Eğitim Hizmeti

<h4>English Kids Acadey İle Yüksek Seviyeli İngilizce Eğitimi<h4/>

English Kids Acadey İle Yüksek Seviyeli İngilizce Eğitimi

8 Mayıs 2023
<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim İçin Doğru Ve Geniş Kapsamlı Bir Adres<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitim İçin Doğru Ve Geniş Kapsamlı Bir Adres

25 Mayıs 2023

İngilizce Eğitim Hizmeti

<h4>İngilizce Eğitim Hizmeti<h4/>

İngilizce, tüm dünyada kabul gören evrensel bir dildir. Bu yüzden günümüzde de İngilizcenin öneminden bahsetmemek olmaz. Öğrenciler, okullarda İngilizce eğitim alsa da bu her zaman yeterli olmayabilir. Yalnızca bir ders olarak bakmamak, ana dil yerine koyarak İngilizce derslerine önem vermek gerekir.

Bu konunun önemini fark ederek İngilizceye gereken önemin verilmesini sağlamayı amaçlayan English Kids Academy birçok şekilde hizmet vermektedir. Özellikle okul öncesi İngilizce eğitim başta olmak üzere, İngilizce kreş ve İngilizce anaokulu eğitimine ve eğitmenine yönelmiştir. Kurulduklarından beri birçok çocuğa ve öğretmene eğitim vermenin yanı sıra, birçok anaokulu ve kreş de İngilizce eğitimlerini almaktadır.

English Kids Academy Ne Yapar?

Okul öncesi İngilizce eğitim konusunda hizmet veren English Kids Academy, İngilizcenin öneminin farkına vararak İngilizce konusunda bilinçlenmeyi amaçlar. 2013 senesinden beri İngilizce kreş ve İngilizce anaokulu öğrencilerine ulaşarak yaklaşık 250 bin öğrenciye dokunmayı başarmıştır. Okullar öğretmenlerini İngilizce konusunda geliştirmek istediğinde, akademinin kurslarına göndererek sertifika alımını sağlayabilir.

Bunun için de English Kids Academy hizmetleri tercih edilir. Aynı şekilde öğrencilere de online dersler vererek ek katkı sağlama imkanı da sunar. İngilizcenin önemini kavramış bir ekip olarak, hem öğretmenlere sertifika konusunda hem de öğrencilere online ders şeklinde eğitim verilir. Web sayfasında yer alan çalışma kitaplarını da temin ederek ek olarak çalışmalar mümkün olur.

English Kids Academy’den Nasıl Yararlanılır?

English Kids Academy web sayfasına gelerek bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Böylece öğretmenler sertifika için başvuruda bulunmuş olur. Sertifika programlarının katılım şartları yerine getiriliyorsa, belirli saatleri içeren ve birçok eğitim bulunduran programa başlarsınız. Dersler tamamlandıktan sonra sınavı da tamamladığınızda başarılı şekilde sertifikaya hak kazanırsınız.

Öğrenciler için de okul saatleri dışında online eğitim verilerek İngilizce konusunda geliştirme imkanı vardır.  5 yaş ve ayrıca ilkokul çağı için hafta içi belirli günlerde online eğitim alabilir ve İngilizce videolarıyla destek alınabilir. Birçok öğrenciye İngilizce eğitimi vermesinin yanı sıra, öğretmenlere de destek olması son derece fazla tercih edilmesini sağlar. Siz de web sayfasına gelerek merak ettikleriniz konusunda bilgi edinebilirsiniz.