İngilizce Eğitimde Okul Öncesi Başarılı Bir Sistem

<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim Ve Profesyonel Anaokulu Danışmanlığı<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitim Ve Profesyonel Anaokulu Danışmanlığı

1 Ağustos 2023

English Kids Academy Bünyesinde İngilizce Eğitimi

15 Ağustos 2023

İngilizce Eğitimde Okul Öncesi Başarılı Bir Sistem

<h4>İngilizce Eğitimde Okul Öncesi Başarılı Bir Sistem<h4/>

Ülkemizde herkesin uzun yıllar İngilizce eğitimi aldığı bilinir. Çünkü okul hayatı boyunca İngilizce dilinin müfredatta yer aldığı bilinmektedir. Ancak uzun yıllar boyunca İngilizce öğrenen çocukların çoğu başarısız olmaktadır.

Okul hayatı bitince de İngilizce ile alakalı her şey unutulmaktadır. Bunun nedeni ise yanlış bir program ile İngilizce öğretmeye çalışmaktır. Bu konuda English Kids Academy olması gereken eğitimi çocuklara vererek başarıya ulaşmalarını sağlamaktadır.

Okul Öncesi İngilizce Eğitimi Doğru Yerden Alma Şansı 

Okul öncesi İngilizce eğitim basite alınmayacak bir konu olarak bilinir. Bu konuyu ciddiye alan kurumlar sayesinde çocukların daha iyi bir geleceğe sahip olduğu görülmektedir. Aksi halde İngilizce veya başka bir dersi çocuğun sadece geçici olarak öğrendiği ortaya çıkmaktadır. Üstelik İngilizce gibi bir dünya dilini erken yaşta öğrenmek büyük avantajlar sağlar.

English Kids Academy eğitim programının çocuklara yönelik hedefleri şöyledir;

– Eğlenme,
– Konuşma,
– Anlama.

Öncelikle İngilizce anaokulu bünyesinde belirli bir yaş seviyesinin yer aldığı bilinmektedir. Özellikle bu yaşlarda eğlence önemli bir yer kaplar. Bundan dolayı İngilizce öğrenecek olan çocuğun bunu eğlenerek yapmasına dikkat edilir. Bu eğlence yanında İngilizce konuşmak içinde gereken eğitim şansı sunulmaktadır. Zaten bunlar olduktan sonra çocuğun kendi seviyesinde İngilizce konuşan kişileri anlaması kolay oluyor.

İngilizce kreş sisteminde yukarıdaki hedeflere göre hareket edildiğini söyleyebiliriz. Sonuçlara bakıldığı zaman bunun son derece başarılı olduğunu görmek zor değildir. Genel anlamda her çocuğun İngilizce ile büyümesi sonucunda kalıcı öğrenme sağlanmaktadır.

İyi Düzeyde İngilizce Öğrenmek Artık Çok Kolay

İngilizcenin önemi artık tüm dünyada bilinen bir gerçektir. Bu durumdan kaçmak imkansız olarak görülür. Doğal olarak okul öncesi İngilizce eğitim yararlı olan bir sistemi karşımıza çıkarıyor.

İngilizce anaokulu ve danışmanlık hizmetiyle çok şeyin değiştiğini söyleyebiliriz. Özellikle erken yaştan eğitim almaya başlayan çocuklarda kalıcı bir öğrenme düzeyi ortaya çıkıyor. Buda İngilizce konusunda kariyer sahibi olmaya kadar bile gidebilir. İngilizce kreş 2-4 Yaş, 4-5 Yaş ve 5-6 yaş gruplarına hitap etmektedir. Bu yaşlar İngilizce öğrenmek ve anlamak için ideal zamanlar olarak bilinmektedir.

English Kids Academy ile sınıf öğretmenlerimizin doğru öğretme şeklini bilmesiyle çocuklara yaklaşımı biraraya gelince iyi ve kalıcı İngilizce konuşmak mümkündür. Eğlenerek öğrenen çocuklar İngilizce’yi sevdiği için sonuçlar beklenen seviyede olmaktadır.