Çok değerli meslektaşımız veya meslektaş adayımız merhaba;

İş başvuru portallarında yer alan bütün ilanlar genelde birbiri ile aynı formatta. Bu mektup ile biz size kendimizi ve bu ilanı yayınlama nedenimizi daha samimi ve içten bir şekilde anlatmak istedik.

Biz English Kids Academy olarak 2013 senesinden bu yana tüm Türkiye genelinde okul öncesi eğitim kurumlarında İngilizce eğitim verecek kişileri yetiştiriyor ve onlara çok güzel iş imkânları sağlıyoruz.

Öncelikli tercihimiz daha önce okul öncesi İngilizce eğitimi alanında deneyimli ve ilgili alanlardan mezun olunması olmak. Gerçekten anlamlı bir işte çalışmak istiyorsanız, 2- 6 yaş grubu çocuklarla aranız iyiyse ve İngilizcenize güveniyorsanız, English Kids Academy olarak okul öncesinde yeni ve eğlenceli bir kariyer ile sizleri tanıştırmayı çok arzu ediyoruz.

Sizden de başvurunuza ekleyeceğiniz ön sözünüzü bu mektuba bir cevap niteliğinde yazarak tarafımıza iletmenizi rica ediyoruz. Kısaca bizimle çalışmayı neden istediğinizi, maddi beklentinizi, aracınızın olup olmadığını içeren ön sözünüz ile birlikte bize ileteceğiniz başvurunuza mutlaka olumlu veya olumsuz bir cevap alacağınızı bilmenizi istiyoruz.

Bize özel yazılmış bir ön söz barındırmayan başvuruları maalesef direk elemek durumunda kalacağız.


Her şeyin gönlünüzce olması dileği ile sağlıcakla kalınız.

English Kids Academy

İnsan Kaynakları Departmanı

Meltem Erkan Kamışlı

Not: Bizi daha yakından tanımak için www.englishkidsacademy.com internet sitemize bir göz atmanız bizi çok mutlu edecektir.

***********************************************

Çalışma şekli; yarı veya tam zamanlı

Yaş aralığı; 20-45


English Native Teacher for Kindergarten

Hello, dear colleague or colleague candidate;

All job postings on this portal are generally in the same format as each other. With this letter, we wanted to tell you more candid and sincerely ourselves and why we posted this job posting.

We as English Kids Academy, Since the year 2013, pre-school education institutions all across Turkey, train English teachers and provide them with great job opportunities.

If you want to work in a meaningful job and you are good with children between the ages of 2 and 6 and you trust your English, we as English Kids Academy, would like to introduce you to a new and fun career in kindergartens. We ask you to send us your preface, which you will add to your application, as a reply to this letter. Briefly, we want you to know why you want to work with us, your financial expectation, whether you have a vehicle or not, when you send us your preface, you will get a positive or negative answer to your application.

Unfortunately, we will have to directly eliminate applications that do not include a preface written specifically for us.

Note: If you take a look at our www.englishkidsacademy.com website to get to know us better, we will be very happy.

Stay healthy with the hope that everything will be to your heart’s content.

English Kids Academy

Human Resources Department

Meltem Erkan Kamışlı