İyi Düzeyde İngilizce Etkinlikleri

<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitim

10 Nisan 2023
<h4>Erken Yaşta İngilizce Öğrenmenin Önemi Nedir?<h4/>

Erken Yaşta İngilizce Öğrenmenin Önemi Nedir?

24 Nisan 2023

İyi Düzeyde İngilizce Etkinlikleri

<h4>İyi Düzeyde İngilizce Etkinlikleri<h4/>

Günümüzde dünyada ortak dil İngilizce olarak kullanılıyor. Başlangıç seviyesinde, orta düzeyde veya ileri düzeyde olacak şekilde birçok kişinin İngilizce ile yüzleşmesi artık kaçınılmaz bir gerçek. Çocuklarınızın erişkin dönemlerinde yaşam şartlarının yabancı dil bilgisi ile bağlantılı olarak daha da zorlaşabileceğini veya kolaylaşabileceğini düşününce okul öncesi İngilizce eğitim ne denli önemlidir, bunu daha kolaylıkla anlayabiliyoruz.

Okul öncesi İngilizce eğitim, yasal prosedürler dahilinde organize olarak örgütlenmiş yapılarda ve alanında uzman kişilerce verilirse amacına ulaşabilir. English Kids Academy, gerek İngilizce anaokulu olarak verdiği eğitimlerle, gerekse anlaşmalı anaokullarına destek paketi olarak sunduğu İngilizce kreş eğitimleriyle çocuklarınızın ileride İngilizce temel eğitimini çok iyi almış bireyler olarak hayata katılmalarını sağlıyor.

English Kids Academy, çocuklarınızın okul hayatlarını sürdürmelerini sağlayacak temel İngilizce eğitimlerini en iyi düzeyde vererek tüm eğitim süreçlerini etkin bir şekilde destekliyor.

English Kids Academy İle Nasıl Çalışabilirsiniz?

English Kids Academy verdiği okul öncesi İngilizce eğitim hizmetlerini iki türlü vermektedir. Anaokulları ile anlaşma yapılarak, anaokullarının kendi dersliklerinde başlangıç düzeyinde verilen İngilizce kreş eğitimleri ve veliler ile yapılan bireysel anlaşmalar doğrultusunda English Kids Academy’nin kendi binalarında ve okullarında verdiği okul öncesi İngilizce eğitimleri olarak bu iki türü sınıflandırabiliriz.

Anaokullarında Verilen Eğitimin Niteliği Nedir?

English Kids Academy’nin, Türkiye’de yasal kuruluşlar tarafından aldığı eğitim faaliyetlerine yönelik izinler çerçevesinde ve yine ilgili kuruluşlar tarafından onaylanmış kendi yasal müfredatı çerçevesinde anaokullarına verdiği okul öncesi İngilizce eğitim desteği bulunmaktadır. Bu eğitimlerde çocukların önemli ve belli başlı başlangıç düzeyinde sayılan konuşma etkinliklerini rahatlıkla gerçekleştirmesi sağlanmaktadır.

Etkin ve Kalıcı İngilizce Etkinlikleri

Çocuklar bu etkinlikler sayesinde, İngilizceyi önemli düzeyde yazma, anlama ve konuşma kabiliyetine erişebilmektedirler. En az 350 kelime parolasıyla gerek anlaşmalı anaokullarında, gerekse kendi okullarında verdiği eğitimlerde çocukların gündelik hayatta kurmaları gerekebilecek basit düzeydeki cümleleri rahatlıkla kuracak aşamaya gelmeleri sağlanmaktadır.

Çocuklarınızın İngilizce anaokulu olarak faaliyet gösteren okullarımızda nitelikli, geleceğe hazır, iyi bir İngilizce ön hazırlık evresi geçirmiş bireyler olarak eğitim hayatlarına başlamalarını istiyorsanız en kısa sürede web sitemizden veya telefonlarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.