h4>Okul Öncesinde İngilizce Eğitim

<h4>Anaokulu Ve Kreşlere İngilizce Danışmanlık Hizmeti<h4/>

Anaokulu Ve Kreşlere İngilizce Danışmanlık Hizmeti

10 Haziran 2023
<h4>Okul Öncesi, Kreş Ve Anaokulu İngilizce Eğitimi<h4/>

Okul Öncesi, Kreş Ve Anaokulu İngilizce Eğitimi

19 Haziran 2023

h4>Okul Öncesinde İngilizce Eğitim

h4>Okul Öncesinde İngilizce Eğitim<h4/>

İngilizce günümüzde en önemli dillerden biridir. Birçok ülkede ortak kabul edilen bu dilin öğrenimine de ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar iyi olur. Bu açıdan özellikle okul öncesi İngilizce eğitim bu yaş grubu çocuklar için aranan özelliktir. Bu eğitimi veren kreşlere talep veliler tarafından da oldukça fazladır.

Okul Öncesi İngilizce Eğitimin Önemi

Çocukların daha kolay öğrendiği dönemlerin okul öncesi dönemler olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Dolayısıyla İngilizce, yüzme, bisiklete binme gibi beceri ve yetenekler bu dönemlerde öğrenilmesi daha kolay olan konulardan bazılarıdır. Bu açıdan özellikle İngilizcenin bu dönemde öğretilmesi oldukça önemlidir. İngilizce kreş arayışları da bu sebeple oldukça fazladır.

Öğrencilerin erken yaşta dil öğrenmesi için veliler özellikle bu eğitimleri veren kreşleri tercih eder. Bu doğrulta açılan ve amacı küçük çocukların İngilizce öğrenimini kolaylaştırmak olan English Kids Academy hizmete başlamıştır. 

English Kids Academy Hakkında

2013 yılında kurulan ve kuruluşu itibariyle çocukların İngilizce eğitimini kolaylaştırmayı ve yaygınlaştırmayı amaçlayan kuruluş, uzman kadrosu ile oldukça başarılıdır. Her yaş grubu için tasarlanmış başarılı eğitim ve alıştırmalar ile velilerin de İngilizce konusunda çocuklarına destek olmasını sağlar.

Evde de kolaylıkla yapılabilen bu konular, belirli bir müfredat ve plan doğrultusunda haftalık olarak ilerlemektedir. Online kurslar ve sertifika programları ile de İngilizce anaokulu seçimleri sırasında ilk sırada yer alır.

English Kids Academy Eğitimi Nasıl Olur?

English Kids Academy’den çocuklarınız için okul öncesi İngilizce eğitim desteği almak istediğinizde yapmanız gereken web sayfasını ziyaret etmektir. 5-6 yaş grubu olan çocuklar için online eğitimlere dahil olarak çocuklarınızın erken yaşta İngilizce öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Gerekli şartları sağlayan her çocuk için kursa katılım bedeli yatırıldığında kurs dönemi yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

İngilizce anaokulu tadında oyunlar ve eğlenceli etkinliklerle İngilizce öğrenmeyi zevkli hale getiren akademi sayesinde çocuklar severek İngilizce öğrenecektir. Eğitim programlarının genel amacı, dinlediğini anlama ve konuşabilme üzerinedir. Bu da İngilizce kreş arayışında olanlar için ilk etapta yeterli olmaktadır. Haftalık eğitim videoları ve pratiklerle kısa sürede öğrencilerin aşinalığını kazandıran ve onların ilgi duymasını sağlayan bu program, tüm öğrencilere açıktır.