EKA Anne-Çocuk Eğitimi

EKA Yaz Programı- Anne Çocuk Eğitimi

English Kids Academy yani kısaca EKA 2013 senesinde okul öncesi eğitim kurumlarının İngilizce eğitim alanında çözüm ortağı olmak üzere kuruldu. Kurulduğumuz günden bu güne yüzlerce okulumuzun kendi mevcut öğretmenlerini yetiştirerek İngilizce eğitimini vermelerini sağladık. Bunun yanı sıra bazı okullarımızda hem branş öğretmenleri hem de okullarımızın kendi mevcut öğretmenleri ile birlikte çok başarılı İngilizce programlar yürüttük ve ayrıca birçok okulumuza sertifikalı İngilizce Branş Öğretmeni temin ettik.

Ve şimdi siz değerli velilerimize "EKA Online İngilizce Eğitim Programımızı" hizmetinize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Evinizin konforunda öğretmen-veli işbirliği ile çocuğunuza teorik ve pratik uygulamalı kolaylıkla öğreneceği İngilizce eğitimi veriyoruz. Okullarımızda yürüttüğümüz programımızı evinizde çocuklarınıza uygulayabilecekiniz. Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: 0216 651 93 12 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

English Kids Academy Online Eğitim Metodu Nasıl Çalışır?

  • Eğitimler verilip dersler başladıktan sonra velimizden sorumlu eğitim koordinatörünüz her ay düzenli olarak çocuklarımızı online veye evinde kontrol eder ve EKA programının doğru uygulanıp uygulanmadığını kontrol eder,
  • Çocuklarımızın bireysel seviyelerini ölçerek velilerimize ayrıntılı raporlar sunarız,
  • İsteyen velilerimiz ayrıca dünyada okul öncesi için hazırlanmış en başarılı uygulamalardan birisi olan "EKA Mobil Uygulamasını" ve üç farklı seviyeden oluşan "EKA Okul Öncesi Kitaplarını" satın alabilirler bu sayede İngilizce eğitimi daha kolay verebilirler. (Mobil uygulama ve kitap kullanan çocuklarımızın İngilizce öğreniminde yaklaşık %25 başarı artışı gözlemlenmiştir)

Müfredatımız

Ayrıntılı bilgi için bizi arayın;

0216 651 93 12