İngilizce Eğitiminde Okul Öncesi Dönem

<h4>Okul Öncesinde İngilizce Eğitim<h4/>

Okul Öncesinde İngilizce Eğitim

20 Ekim 2022
<h4>Erken Yaşta İngilizce Eğitimi Hakkında<h4/>

Erken Yaşta İngilizce Eğitimi Hakkında

1 Kasım 2022

İngilizce Eğitiminde Okul Öncesi Dönem

<h4>İngilizce Eğitiminde Okul Öncesi Dönem<h4/>

İngilizce dilini bilmek ve İngilizce dilini akıcı şekilde konuşabilme yeteneğine sahip olmanın bir kişinin hayatına katacağı çok sayıda mesleki ve kişisel gelişim imkanı bulunmaktadır. İngilizce dili ile kişinin yaşam standartları yükselir ve tüm dünyada konuşulan bir dil olması ile kişinin dünya vatandaşı olmasını sağlar. İngilizce dilinin bilinmesi ve konuşulması kişinin hayatını zenginleştirmektedir.

İngilizce dilini öğrenmek çocukluk döneminde oldukça kolaydır. Günümüzde okul öncesi İngilizce eğitim sağlayan bazı okullar bulunmaktadır. English Kids Academy Danışmanlık şirketi olarak öğrencilerin kendi sınıf öğretmenleri tarafından iyi bir İngilizce eğitimi alabilmelerine imkan sağlıyoruz.

Okul Öncesi Dönemde İngilizce Öğrenimi 

Okul öncesi dönem bir çocuğun yetişkinlik dönemi için önemli bir basamak olmaktadır. Okul öncesi dönemde bir bireyin hem aile içinde hem de okul içinde aldığı eğitim tüm yaşamını etkilemektedir. Tüm sosyal eğitimlerin yanı sıra yabancı dil eğitimi de bu dönemde oldukça önemlidir. İngilizce dili tüm dünyanın evrensel dili olduğu için ülkemizde yaşayan bir bireyin öğreneceği ilk yabancı dil İngilizce olmaktadır. İngilizce anaokulu sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Anne ve babaların büyük bir kısmı çocuklarına erken yaşta verilecek olan İngilizce eğitimi desteklemektedir. Eğitimcilerin tamamı da erken yaşta çocukların İngilizce eğitimi almasını desteklemektedir. Okul öncesi dönemde alınan bir İngilizce dil eğitimi tamamlandığında bir bireyin tüm hayatı boyunca yeterli olan bir eğitim olmaktadır. İngilizce kreş sayısının giderek artmasının en büyük sebebi de kişinin yaşamı boyunca İngilizce dilini yeterli düzeyde konuşabilecek olabilmesidir.

Erken yaşlarda yabancı dil öğrenimi çok daha kolay ve çok daha hızlı olmaktadır. Çocuklar yabancı dili yetişkin bireylerden daha iyi öğrenmektedir. Erken yaşta öğrenilen yabancı dil kişinin ana dili gibi konuşmasını sağlamaktadır. Çocukların erken yaşlarda öğrendikleri yabancı dil kalıcı olmaktadır. English Kids Academy olarak yabancı dil öğreniminin öğrencilerin kendi sınıf öğretmenleri ile gerçekleştirilebilmesi için eğitimler vermekteyiz.

İngilizce Eğitim Veren Anaokulları 

Anaokulu ve ilkokul dönemleri gibi erken öğrenim çağında, öğrencilerin öğretmenlerinin değişmemesinin ne kadar önemli olduğu yıllardır bilinmektedir. Öğretmenin sabit kalmasının öneminin farkında olarak İngilizce anaokulu temasında öğrencilerin kendi sınıf öğretmenleri tarafından İngilizce eğitimi alabilmesine olanak sağlıyoruz. İngilizce kreş temasında öğrenciler için kendi sınıf öğretmenleri değişmeden kaliteli bir İngilizce eğitimi almalarına olanak sağlıyoruz.

Okul öncesi İngilizce eğitim almanın bir birey için önemini bilerek, öğrencilerin erken yaşlarda kendi sınıf öğretmenlerinden çok iyi bir İngilizce eğitimi almalarını sağlıyoruz. İyi bir İngilizce eğitimi öğrencilerin kendi sınıf öğretmenleri ile her an öğrenimin sürebilmesi imkanı sağlamaktayız.