Okul Öncesi, Kreş Ve Anaokulu İngilizce Eğitimi

h4>Okul Öncesinde İngilizce Eğitim<h4/>
h4>Okul Öncesinde İngilizce Eğitim

13 Haziran 2023
<h4>English Kids Academy: Çocuklarınız İçin Kaliteli Okul Öncesi İngilizce Eğitim<h4/>

English Kids Academy: Çocuklarınız İçin Kaliteli Okul Öncesi İngilizce Eğitim

3 Temmuz 2023

Okul Öncesi, Kreş Ve Anaokulu İngilizce Eğitimi

<h4>Okul Öncesi, Kreş Ve Anaokulu İngilizce Eğitimi<h4/>

Globalleşen dünya ile birlikte, tüm dünya için ortak bir lisan olmalıydı. Bu nedenle tüm dünyada geçerli olan ve en fazla kullanılan yabancı dil İngilizcedir. Dolayısı ile Ülkemizde de bu dilin yaygın olarak öğrenildiği bir gerçek.

Ağaç yaşken eğilir atasözü ve bir dil bir lisan sözlerinden hareketle İngilizce yabancı dil eğitiminin kreş, okul öncesi ve anaokulu gibi kurumlarda verilmeye başlanması, bu yaşlarda çocukların öğrenmelerinin kolay olması dolayısı ile ebeveynler tarafından tercih ediliyor.

Bu sayede çocukların daha bu yaşlarda kendilerini İngilizce olarak ifade edebilmelerinin önü açılmış ve aynı zamanda sosyalleşmelerine bir adım daha yaklaşmaları bu sayede mümkün oluyor. Yine temel kelimler ile verilen komutlara uymaları, İngilizce sözlük bilgisine sahip olmalarına, bu sayede ilerleyen zamanlarda akıcı İngilizce konuşmalarının alt yapısını inşa etmelerinin önünü açıyor.

İngilizce Eğitim Kreşlerde Nasıl Veriliyor?

Günümüz dünyasında, oldukça hareketli bir yaşamdan söz edilebilir. Hayatın müşterek olması dolayısıyla ebeveynlerin her ikisi de çalışan durumunda olup, bu zaman diliminde çocuklar için de kreş, hem bakımlarının üstlenildiği, hem de gereken bazı eğitimlerin verildiği kurumlardır. Bunların en başında İngilizce kreş  olarak nitelendirilen ve İngilizce eğitimin verildiği kurumlardır.

English Kids Academy Türkiye geneli kreşlerde İngilizce danışmanlık eğitimi vermektedir. İngilizce kreş Oyunlarla, müzik eşliğinde, yaşlarına uygun materyaller kullanmak koşulu ile seviyelerine göre eğitimler verilerek yabancı dil öğretiliyor.

Anaokullarında İngilizce Eğitim Nasıl Veriliyor?

Anaokulları çocukların eğitim hayatına atılmalarının ilk adımları olarak söylenebilir. İngilizce anaokulu eğitimi verilebilir. Bu yaşlardaki çocukların, bedenlerinin farklı bölümlerini İngilizce olarak ifade edebilmeleri, çeşitli nesnelerin, hayvanların, mesleklerin, meyveler ve sebzelerin adlarını öğrenmeleri ile geneli anaokullarında İngilizce danışmanlık hizmeti vermektedir.

İngilizce anaokulu eğitimi alan yaşlardaki çocuklar, somut nesneleri kavrayabildiklerinden öncelikle dinleme, dinlediğini kendisi okuma ve yazma sureti ile yabancı dil öğrenebilir.

Okul Öncesi Kurumlarda İngilizce Eğitim Nasıl Veriliyor?

İngilizce eğitimini çocukların her yaşta alabilmesi mümkündür. İsteyen velilerin çocuklarına, okul öncesi İngilizce eğitim verilebilir. 

English Kids Academy Türkiye geneli okul öncesi danışmanlık hizmeti vermektedir. Okul öncesi İngilizce eğitim, bireysel farklılıklar göz önünde bulundurularak bireylere göre çalışma ve etkinlikler dâhilinde, görsel ve fiziksel aktivitelerden faydalanılarak yapılır.

English Kids Academy İle Hedeflenen İngilizce Eğitimi Nedir?

İlk ders eğitimlerinin ücretsiz olduğu bu Academy’de, çocuklara eğlenerek İngilizce eğitimi vermenin yanı sıra, çocukların akıcı olarak bu dili konuşabilmeleri hedefleniyor. Aynı zamanda çocukları erken yaşlarda hayata hazırlayarak ilerleyen zamanlarda onların kariyer sahibi olabilmelerinin önünü açıyor. İngilizce eğitim ile seviyelerine uygun pedagoji bilgisine sahip öğretmenleri ile eşsiz ve kalıcı izli öğrenmeyi garantiliyor.