Çocuklarda Yabancı Dil Öğrenimi

<h4>Okul Öncesi Yabancı Dil Eğitimi<h4/>

Okul Öncesi Yabancı Dil Eğitimi

25 Kasım 2022
<h4>İngilizce Dili Ve Erken Dönem Öğrenimi<h4/>

İngilizce Dili Ve Erken Dönem Öğrenimi

6 Aralık 2022

Çocuklarda Yabancı Dil Öğrenimi

<h4>Çocuklarda Yabancı Dil Öğrenimi<h4/>

Uzmanlara göre yabancı dil öğrenimi günümüzde çok büyük bir önem ifade ediyor. Ebeveynler de çocuklarının yabancı dili en iyi şekilde öğrenebilmesi için çaba gösteriyor. Gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşamda en az bir yabancı dil bilen kişiler diğerlerinden daha avantajlı konumda oluyor. Dünyanın pek çok ülkesinde İngilizce ortak bir dil olarak kullanılıyor. Farklı ülkelerle çalışan şirketler de İngilizce bilen adaylara öncelik veriyor. Bunun için küçük yaştan itibaren dil öğrenmeye başlamak büyük anlam ifade ediyor. 

İngilizce Eğitimine Başlama Yaşı

Eğitim uzmanlarına göre, okul öncesi İngilizce eğitim 3 yaşından önce başlamalı. 3 yaşından büyük çocuklar da yabancı dil öğrenirken yetişkinler kadar zorlanmıyor. Ancak, akıcı ve etkili bir konuşma için 3 yaş öncesinde çocukların iki farklı dil konuşarak büyümeleri gelişimleri açısından büyük fayda sağlıyor. Çocukların İngilizce anaokulu eğitimi almaları dil öğrenimini büyük oranda kolaylaştırıyor. Çocukların anaokulu ya da kreş gibi okul öncesi eğitim veren kurumlarda yabancı dil konuşmalar duyması, farklı dilleri yakından tanımalarını sağlıyor. 

English Kids Academy İle Yabancı Dil Eğitimi Çok Kolay

English Kids Academy ailesi okul öncesi İngilizce eğitim vermek isteyen kurumlara danışmanlık hizmeti veriyor. Alanında uzman kadrosuyla, en verimli yöntemleri tespit eden firma sayesinde şimdiye dek yüzlerce çocuk yabancı dil eğitiminde yaşıtlarını geride bırakmayı başardı.

3 Yıl Kesintisiz Eğitim 

Kurum okul öncesi İngilizce kreş alanında danışmanlık alan eğitim kurumlarına 2-4 yaş, 4-5 yaş ve 5-6 yaş olmak üzere üç farklı seviyede eğitim verilmesini öneriyor. 3 yıl kesintisiz biçimde yabancı dil öğrenimine devam eden çocuklar 350 kelimeyi, 40 şarkıyı, 20 temel İngilizce soruya kolaylıkla yanıt vermeyi, isteklerini dile getirerek kendilerini tanıtabilmeyi öğrenmiş oluyor. Oldukça büyük kazanımları olan yabancı dil eğitimi sayesinde geleceği daha parlak çocuklar yetiştirmek mümkün oluyor. 

Okul Öncesi Yabancı Dil Eğitiminde Önder 

English Kids Academy sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermesi ve tamamı pedagoji eğitimi almış uzman öğretmenleri ile alanında lider olmayı sürdürüyor. Farklı bölgelerde onlarca okul öncesi eğitim kurumuna İngilizce anaokulu danışmanlığı yapan kurum, yenilikleri takip ediyor. Siz de İngilizce kreş açmayı planlıyorsanız ya da yabancı dil eğitimi veren okul öncesi eğitim kurumunuz varsa firmayla iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz.