Erken Yaşta İngilizce Eğitimi

<h4>English Kids Academy İle Güvenilir Danışmanlık<h4/>

English Kids Academy İle Güvenilir Danışmanlık

14 Ocak 2023
<h4>EKA'da İngilizce Eğitimin Önemi<h4/>

EKA’da İngilizce Eğitimin Önemi

30 Ocak 2023

Erken Yaşta İngilizce Eğitimi

<h4>Erken Yaşta İngilizce Eğitimi</h4>

Dünya çok hızlı gelişmektedir ve halen de gelişmeye devam etmektedir. Gelişen dünyada İngilizce dili de önem kazanmıştır. Konuşmadan yazışmaya, araştırmadan turizme kadar İngilizce insan hayatında yer almaya başlamıştır. İngilizce bu kadar insanların hayatında oldukça öğrenimi de önemli olmaya başlamıştır. İngilizce öğrenilmesi kolay bir dildir.

Özellikle küçük yaşlarda öğrenilen İngilizce ile çocuklar daha hızlı ilerleme kaydederler. Küçük yaşlarda öğrenilen İngilizce akılda daha kalıcı kalmaktadır. Çocukların kolay bir şekilde öğrenebilmesi ve uzun süre hatırlayabilmesi sebebiyle bu süreçte alınan eğitim verimlidir.

English Kids Academy okul öncesi ingilizce eğitim için anaokullarında kaliteli bir eğitim vermektedir. Özellikle sınıf öğretmenlerinin iyi bir şekilde İngilizce konuşabilmesi için eğitim vermektedir.

Okul Öncesi Çağında İngilizce Eğitimi Önemli Midir?

Okul öncesi kademesinde İngilizce eğitimi alan çocuklar dili hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilmektedir. Bunun için okul öncesi ingilizce eğitim önemli olmaktadır. İngilizce çocukların ve gençlerin severek öğrenebileceği bir dildir. Birçok ebeveyn ingilizce anaokulu temasını benimsemeye başlamıştır. Küçük yaşlarda başlayan İngilizce eğitimi ilerleyen dönemlerde de önemli olmaktadır.

Bu önemi erken fark eden ebeveynler ingilizce kreş seçimi ile çocuklarının iyi bir İngilizce eğitimi almasına olanak sağlarlar. Çok küçük yaşlarda İngilizce öğrenen çocuklar büyüdükleri zaman çok iyi bir şekilde İngilizce anlamaya ve konuşmaya başlarlar. Ana dili kadar konuşma becerisi kazanırlar.

Anaokulu ve Kreşlerde İngilizce Eğitimi

Anaokulu ve kreşlerde çocuklar İngilizce konuşamıyorsa, İngilizce orada sadece ders olarak gösteriliyordur. İngilizce erken yaşlarda konuşulmaya başlanırsa büyük ilerleme kaydedilir. Bu yüzden ingilizce anaokulu teması önemli olmaktadır. Anaokulu ile beraber ingilizce kreş içinde ebeveynler çaba göstermektedir.

Çünkü eğitimcilerin çoğu küçük yaşlarda İngilizce eğitimi verilmesinin öneminden bahsetmektedir. Bu kadar önemli olan dilin, küçük yaşlarda öğrenilmesi ebeveynleri de harekete geçirir. Anaokulu kademesinde çeşitli etkinlikler ile İngilizce çok rahat bir şekilde öğrenilebilir ve konuşulabilir. İngilizce dilinin öğrenilmesi ile beraber çocuklar daha da eğlenebilir.

English Kids Academy, sınıf öğretmenlerine İngilizceyi küçük yaşlardaki çocuklara nasıl öğretebilecekleri konusunda kapsamlı eğitimler verir. Böylelikle küçük yaşlarda İngilizce eğitimine doğrudan ve kaliteli bir vurgu yapılır.