Küçük Yaşta İngilizce Eğitimi

<h4>EKA'da İngilizce Eğitimin Önemi<h4/>

EKA’da İngilizce Eğitimin Önemi

30 Ocak 2023
<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitiminde English Kids Academy Farkı<h4/>

Okul Öncesi İngilizce Eğitiminde English Kids Academy Farkı

13 Şubat 2023

Küçük Yaşta İngilizce Eğitimi

<h4>Küçük Yaşta İngilizce Eğitimi<h4/>

İngilizce dünyada pek çok ülke tarafından resmi dil olarak kabul edilmektedir. Küresel bir dil olması ve dünyada milyarlarca insan tarafından konuşulması İngilizce dilinin gelişmesine olumlu katkı sağlamıştır.

Dünyada bu kadar çok insanın konuşması ve küresel dil olmasıyla beraber günlük hayatımızda önemli bir dil konumundadır. Bu kadar önemli olan İngilizce dilinin eğitimi de önemli olmaktadır. İngilizce küçük yaşlardan itibaren eğitim verilmesi gereken bir ders olarak görülüyor.

Neden Çocuklar İngilizce Eğitimi Almalı?

Küçük yaşlarda İngilizce öğrenmek eğlencelidir. Çocuklar okul öncesi ingilizce eğitim konusunda daha istekli davranmaktadır. Erken yaşta dil öğrenmek yetişkine göre daha kolaydır. Çünkü çocuklar öğrendiklerini çok hızlı bir şekilde tekrarlayabilirler. Yanlış yapmamalıyım veya hataya düşmemeliyim sorularını düşünmezler.

Çocuk sana algıları açık olduğu için İngilizce öğrenme süreci de daha yumuşak bir şekilde gerçekleşir. Ebeveynler olarak çocuğunuzun erken yaşta kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenmesini istiyorsanız ingilizce anaokulu temasını ön plana alan yerleri tercih edebilirsiniz.

Böylelikle çocuğunuz İngilizce erken yaşta öğrenir ve ilerleyen dönemlerde ana dili gibi İngilizce konuşabilir. İngilizceyi anlamak ve okumak her zaman önemlidir. Bu süreçte ingilizce kreş temasına sahip anaokullarını tercih edebilirsiniz.

<h4>Küçük Yaşta İngilizce Eğitimi<h4/>

Çocuklara İngilizce Eğitimi Nasıl Verilmeli?

İngilizce dilini çok erken yaşlarda çocuklara öğretilmesi önemlidir. Bunun için uygun yerler ingilizce kreş temasına sahip yerlerdir. Anaokullarında sosyal beceri geliştiren eğitimler ile beraber İngilizce alanında eğitimin verilmesi de önem teşkil etmektedir. Çoğu insanın da tahmin edebileceği gibi çocukların İngilizce dilini bu kadar erken yaşta öğrenmesi memnun edicidir.

Çocuklar ingilizce anaokulu temasına sahip yerlerde şarkılar, oyunlar ve etkinlikler ile beraber İngilizce dilini benimserler. İngilizceyi farklı yöntemler ile çok hızlı ve kolay öğrenebilirler. English Kids Academy, İngilizceyi sınıf öğretmenleri tarafından çocukların anlayabileceği şekilde öğretilmesi gerektiğini amaçlanmıştır.

Erken yaşlarda, özellikle okul öncesi ingilizce eğitim konusunda ekstra çaba göstermektedir. English Kids Academy, dersler başladıktan sonra eğitim koordinatörü ile beraber her ay düzenli olacak şekilde sınıflara girerler. Çocuklarla İngilizce tabanlı oyunlar oynayarak EKA programının nasıl uygulandığı konusunu test ederler.