Okul Öncesi İngilizce Eğitim

<h4>English Kids Academy'de Kariyer Sahibi Olmak<h4/>

English Kids Academy’de Kariyer Sahibi Olmak

3 Nisan 2023
<h4>İyi Düzeyde İngilizce Etkinlikleri<h4/>

İyi Düzeyde İngilizce Etkinlikleri

17 Nisan 2023

Okul Öncesi İngilizce Eğitim

<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim<h4/>

Okul öncesi İngilizce, bütün çocuklar için büyük kazanımdır. Okullarda ders olarak verilen İngilizce, evrensel çocuklar söz konusu olduğunda eksik kalacaktır. Okul öncesi İngilizce eğitim alabilen çocuklar daima öne geçmektedir. Okumak, anlamak ve doğru iletişim kurabilme başarısı kazanırlar.

Bu nedenle okul öncesi çocuklarınızı English Kids Academy üyesi bir anaokulu ile tanıştırmanız geleceğe en değerli yatırım olacaktır. Sahip olduğu başarı yolculuğuna uzun yıllardan bu güne devam eden kurum eğitimlerinden çocuklarınızı faydalandırmanız büyük yarar sağlayacaktır. 
 
Okul Öncesi İngilizce Nedir?

Okula başlamadan önce çocuklarda belleğin en hızlı çalıştığı ve öğrenmenin de aynı hızla devam ettiği gerçeğiyle İngilizce kreş seçebilirsiniz. Çocuklara yapılacak iyilikler arasında İngilizce öğrenmenin sayısız faydaları bulunmaktadır. Dünyanın pek çok noktasında anadil olarak ve çoğu yerde de yaşayan yardımcı dil olarak İngilizce kabul görmektedir.

Bu nedenle Türk çocuklarının da İngilizceyi ne kadar erken yaşta öğrenirlerse o kadar kolay öğrenecekleri unutulmamalıdır. Okul öncesi İngilizce eğitim alabilmek için English Kids Academy programı size yetecektir. Hemen iletişim kurarak çocuklarınızı size en yakın English Kids Academy üye anaokullarına  kaydını oluşturabilirsiniz.

English Kids Academy okul öncesi İngilizce eğitimleri yanında İngilizce öğretmenlerine de formasyon kazandırabilmeye özen göstermektedir. Bu sayede okul öncesi İngilizce öğretmenleri öğretmenlik formasyonla güvenle çalışmaktadır. İngilizce anaokulu ve kreşlerde en kolay öğrenilebilmektedir. Kaliteli ve güvenli eğitim alabilmek için eğitim kadrosu ve kurum geçmişi araştırılmalıdır. 
 
English Kids Academy Kimdir?

İngilizcenin evrensel bir dil olması nedeniyle pek çok kimse kendisi ve çocuklarının öğrenmesini istemektedir. Bu açığı fark ederek English Academy 2013 yılında kreş ve anaokullarında İngilizce öğretmek amacıyla kurulmuştur. Türkiye ile aynı anda KKTC’ de de faaliyette bulunan kurum 1200 üzerinde ingilizce kreş ve anaokulu çatısı altında çocuklara ulaşmış bulunmaktadır.

Halen yüksek kalite eğitim programları, alanında profesyonellik kazanmış öğretmenleriyle başarılarını artırarak yoluna devam etmektedir. Özel müfredatlar, veli- çocuk arasında tekrar yapabilme olanaklarıyla her yaş grubuna eğitim vermektedir.

Ayrıca fiziki erişim olanağı bulunmayanlar okullara da aynı kalitede online eğitimleriyle de erişim sağlamaktadır. Siz de İngilizce anaokulu ve kreş eğitimlerine katılımcı olarak çocuklarınızın dünya vatandaşı olarak öne geçmesini sağlayabilirsiniz. Çocukların okul öncesi İngilizce programına dahil olması çocuk ve aileye büyük avantaj kazandıracaktır.

<h4>Okul Öncesi İngilizce Eğitim<h4/>